Kesebetler Gıda
Kesebetler Gıda
0%

Üretim Sistemimizin Temeli, Ürünlerimizin Natürel Yapısını Korumaya Yönelik Olarak Şekillendirilmiştir. Yapay Koruyucular Asla Kullanmıyoruz!

Toplam 14.000 m2 Kapalı Üretim ve Depolama Alanımızla Gıda Güvenliğini Sağlıyoruz. Kullandığımız Üretim Bantları toksik kalıntı barındırmayan Antibakteriyel materyaller ile imal edilmiştir. Kullandığımız Kısıt Yönetimi Sistemi sayesinde Siparişlerimizi geciktirmemek için Değişken Üretim Bant Sistemleri ile hemen organize olabiliyoruz. Böylece ürün kalitesini korumanın yanı sıra Maliyetlerimizi en düşük seviyede tutmayı başarıyoruz.

Tarımsal Ürünlerin Tedarikinde Üretim Sistemi olan, İyi Tarım Sertifikalı Üreticelerden Ürün Tedariki Yapmatayız. Ürünlerin Tedarikinden Önce Testlerden Geçirmek Suretiyle Kalite Standrtlarımıza Uyan Ürünleri Kabul Ediyoruz. Standartlarımız Tarım Kodekslerinin öngördüğü Sınırların üzerinde olup, kendi geliştirdiğimiz üretim kültürümüze göre yapılandırılmıştır.

Sürekli Olarak Değer Zinciri Analizi Yapıyoruz. Üretim Organizasyonumuzu sürekli güncel tutarak bilgi birikimizi değere dönüştürüyoruz. Sağladığımız bu katmadeğer, Müşterilerimize teslimatta dakik davranma avantajı sağlamaktadır.

Özenle Seçilen Ürünler, Kaliteli Besin Değerleri

Tarımsal Ürünlerin Depolanması Spesifik bir konudur. Son derece kıymetli ve emek yoğun bir sürecin sonunda elde edilen Tarımsal Ürünler, değerlerinden kayıp vermeden değer katılarak depolanmaktadır. İklime, Hava Durumu şartlarına, Siparişlere göre değişen depolama eylemlerimiz Ürünlerimizin besin değerini korumaktadır.

Hakkımızda...

Kesebetler Frozen Fruits