Kesebetler Gıda
Kesebetler Gıda
100%

Doğal Meyveler! Dondurulmuş, Kurutulmuş ve Taze Formda

Kurutulmuş Meyveler

İyi Tarım Koşullarında Üretilen Meyveler Hasat edildikten sonra 3 aşamalı bir eliminasyon işlemine tabi tutulmak suretiyle özenle ayırılır. İçerdikleri nem oranına göre sınıflandırılan meyveler özel yöntemler kullanılarak sterilize edilmektedir. Bu işlemden sonra %95 ile %80 oranlarındaki özsu değerleri özel kurutucularda %20 ile %10 aralığınına indirilir. Şoklanarak vitamin değerleri korunur. Kurutulmuş Ürünlerimizin Depolanma Şartları Özel Nem ve Isı Şartları altında gerçekleşmektedir.

Dondurulmuş Meyveler

Taze Meyvelerimizi muhafaza edebilmek için uzun yıllar süren çalışmalar yaptık. %98 ve %80 oranlarında su içeren meyveler için kendi niteliklerine uygun ön eleme işlemleri yaptıktan sonra standardizasyona tabi tutmaktayız. Her meyve çeşidinin ayrı şekillerde işlenmesinden sonra küf mantarı ve bakteriyofajlardan arındırıyor ve değişen sürelerde -40 derecede IQF ve Hava Dolaşımı Metodlarıyla şokluyor ve Muhafaza ediyoruz. Böylece Lezzet ve Vitamin miktarlarını korumayı başarıyoruz.

Taze Meyveler

Akşehir'in benzersiz Mikro Kliması ve Akdeniz'e yakın olma avantajımız, Üstün Kalitede Taze Meyve Tedariği konusunda bize büyük bir avantaj sağlamaktadır. Seçilmiş Üreticilerimizden tedarik ettiğimiz Taze Meyveler Özel Proseslerden geçirilerek ihracata hazır hale getirilmektedir.

Bitki Çayları

Doğal ortamında yetişen, hiçbir ilaçlama ve gübreleme işleminden geçirilmemiş şifalı bitkilerden elde edilen harmanlarımız, Dünya'nın birçok yerinden talep görmektedir. Yaş ve Kuru olarak tedarik edilen bitkiler, konusunda uzman ayırma personeli tarafından hassas bir şekilde ayıklanmaktadır. Harmanlarımız hassas oranlarlada oluşturulmaktadır.

Kurutulmuş Bitkiler

Ülkemizin Zengin Bitki Örtüsüne sahip olduğu bir sır değildir. Bu çeşitliliğin en önemli özelliği doğal ve sanayileşmemiş üretim metodlarıyla bir ürün haline dönüşmüş olmasıdır. Kesebetler Gıda olarak hassas testlerden geçirerek temin ettiğimğimiz Doğal bitkleri gururla sunuyoruz.

Meyve Çayları

Birçok üretici firmadan farklı olarak Meyve Çaylarımızı Kurutma sürecinin başında özel olarak seçilen, yoğun kokulu ve tada sahip meyvelerden özenle seçtiğimiz harmanlardan imal etmekteyiz. Müşteri talebine uygun oranlarda harmanlar üretme kabiliyetimiz bulunmaktadır.

Kurutulmuş Meyveler, Taze Meyveler, Dondurulmuş Meyveler, Meyve Çayları, Bitki Çayları, Kurutulmuş Bitkiler

İnsanın Değeri Paha biçilmezdir. Yapmış Olduğumuz Tüm Yatırımın Temelinde İnsan Sağlığına ve Varlığına verdiğimiz Değerin İzleri Bulunur.

Hakkımızda...

Image
Image
Image